Skip to main content
Destek MARKABET #DESTEK BAŞLIĞI

Konu

#1
 
Bu alan öncelikli olarak MARKABET üyelerinin sorunlarının çözümüne yönelik bir alandır.Bu başlıkta MARKABET üyeleri MARKABET yetkilisine soru ve sorunlarını iletebilirler.

1- Markabet üyelerinin soru ve sorunları önceliklidir.
2- Soru ve sorunlarınızı iletirken üslubunuz saygı çerçevesinde olmalı, tahrik edici, alaycı ve küçük düşürücü ifadelerden kaçınmalısınız.Bu tür mesaj yazan üyeler ceza alabilir, mesajları silinebilir.
3- Yorum ve tavsiye niteliği taşıyan mesajlarınızdan ziyade destek elemanına direkt olarak soru sormaya özen göstermelisiniz.
4- Yetkili destek elemanıyla SORU – CEVAP şeklinde diyalog kurmaya dikkat etmelisiniz.
5- Üyelerin birbirleri ile diyaloğa girmesi KESİNLİKLE yasaktır. Gerekli görülürse her iki kullanıcı da ceza alabilir.
6- Üyeler başka bir kullanıcının sorunu için yetkili destek elemanına soru SORAMAZ.Sorun yaşamayan üyelerin başka bir üye ya da kişi hakkında soru sorması/bilgi talep etmesi yasaktır.
7- İlgili destek elemanı bir büro çalışanıdır ancak her konuda yetkili olmayabilir. Üyelik kapatma/bonus talebi vb konularda ilgili sitenin CANLI YARDIM’ından bilgi almalısınız.
8- Cepbank konularında kimin haklı olduğuna karar veremeyecek pozisyonda olduğumuz için bu tip sorunlarınızı DESTEK BAŞLIKLARINDAN PAYLAŞMAYINIZ.
9- Forum genelinde açıktan e-posta, isim-soy isim, telefon numarası, banka veya papara hesap numarası gibi ÖZEL bilgileri paylaşmak YASAKTIR.
10- Bu alanlar büroyu beğenseniz de beğenmeseniz de genel için sunulan bir avantajdır. Sizin sorununuz çözülmese bile bazı arkadaşların sorunları çözülebilir kendi sorununuzu bir yada iki kere gündeme getirip cevapları beklemeye geçin. Sorununuz çözülmeyebilir, agresifleşip forum kurallarını ihlal etmeyin. Başkalarının hakkına da saygılı olun.Bu alana yazılacak her sorunun çözülme garantisi yoktur. Amacımız siteyi tanımanızı sağlamak, ilgili sitenin sizlere olan yaklaşımınızı görmenizi kolaylaştırmak ve tercih edip etmeyeceğinize karar vermenizi kolaylaştırmaktır. Herhangi bir büro hakkında “hırsız, yalancı, üçkağıtçı vb “ ithamlarda bulunanlar kesinlikle ceza alacaklardır.Aynı şekilde büro elemanının üyeler hakkında benzer ithamlarda bulunması yasaklanmıştır. Saygı ve sevgi çerçevesinde üslubunuza dikkat ederek iletişim içinde olmanız en önemli kuraldır.
Yukarıdaki maddeleri tüm BAHİSKOVANI forum üyeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
[Resim: TkzAhQ.gif]
En son düzenleme: 12-06-2020, 12:49 PM Felix.
Alıntı
Kimler Beğendi:
#2
deneme bonusunu çevirdim hesabımı kapattılar çevirdikten sonra 100 tl ödememek için bu kadar düşmeye gerek yok
Alıntı
Kimler Beğendi:
#3
2. Yatirimimda kar a gectim diye paramı yollamiyorsunuz dolandirici bir site aman dikkat edin görselleri ile mevcut haksız yere paramı yollamıyorlar
Alıntı
Kimler Beğendi:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task